مقالات آنتی اسکالانت

تولید آنتی اسکالانت در ایران

به منظور کاهش مصرف انرژی و قدرت آبدهی سیستم به بخش‌های مختلف لازم است تا در فواصل زمانی مشخص مقداری آنتی اسکالانت به آن تزریق شود. تزریق آنتی اسکالانت از تشکیل رسوبات بر روی غشاهای ممبرین که موجب مسدود شدن غشاها می‌شود جلوگیری می کند.

این نکته را نیز باید مد نظر داشت که اگر از سیستم اسمز معکوس برای مدت کوتاهی استفاده نشود بایستی غشا با آب پرفشار شستشو شود. همچنین برای جلوگیری از رشد میکروارگانیسم‌ها بر روی غشا از موادی با ترکیب فرمالین نیز استفاده می‌شود که با تماس با تیم تحقیق و توسعه شرکت شیمیایی تصفیه مشاوره، می‌توانید از مشاوران ما برای استفاده هرچه بهتر از این مواد و جایگزین‌های استاندارد آن بهره ببرید.

خرید آنتی اسکالانت

انواع آنتی اسکالانت در ایران

همانطور که در بالا اشاره شد آنتی اسکالانت یکی از موادی است که استفاده از آن برای سیستم های ممبران ضروری است اما در بازار ایران افراد و شرکت هایی وجود دارند که اسیدهای بسیار قوی را به نام آنتی اسکالانت به مشتریان ارائه می‌کنند. اما شرکت دانش بنیان شیمیایی تصفیه با تولید انواع آنتی اسکالانت ایرانی برای مصارف خرد و خانگی و همچنین آنتی اسکالانت‌های صنایع بزرگی همچون نفت و گاز توانسته است تا پاسخگوی بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ کشور باشد.

آنتی اسکالانت‌های تولیدی این شرکت با تلاش تیم تحقیق و توسعه قدرتمند توانسته است در عین کارایی منحصر بفرد قیمت بسیار مناسب‌تری هم نسبت به رقبا داشته باشد.

در دوره‌ای که بسیاری از تولیدکنندگان به دنبال آنتی اسکالانتی در حد فلوکن ۲۶۰ هستند محققان ما محصولی در حد مشابه خارجی تولید کرده و تاییدیه های مختلف این ماده را نیز اخذ کرده‌اند.

آنتی اسکالانت اویستا

این محصول یکی از موادی است که در کشور ما یافت می شود و ساخت شرکت Avista  است. مشکل عمده این شرکت ، نداشتن تنوع برای انواع آب است که استفاده از آن برای برخی مناطق ایران که سختی آب یا مواردی شبیه به این دارند کارایی نداشته باشد. محصول تولید شده در شرکت ایرانی شیمیایی تصفیه نیز توانسته است که هم از لحاظ کارایی و هم از نظر قیمت با این محصول به رقابت بپردازد.

قیمت آنتی اسکالانت ایرانی

قیمت آنتی اسکالانت تولید ایران بسته به مقدار کیفیت آن بسیار متنوع است. شرکت های تولیدی، اکثرا محصولات با کیفیتی دارند و علت عمده تفاوت قیمت در میزان خلوص و مواد اولیه به کار رفته در این محصولات می‌باشد. همچنین قیمت آنتی اسکالانت بسته به نوع کاربرد و میزان کاربرد نیز متفاوت است. به عنوان مثال بعضی از ضدرسوب ها برای مصارف صنعتی مفید است و بعضی از آنها برای مصارف ساختمان های مسکونی تولید شده اند. اما همانطور که در مقالات متعددی ذکر شده است، آنتی اسکالانت به سه دسته آنتی اسکالانت قلیایی، آنتی اسکالانت اسیدی و آنتی اسکالانت خنثی دسته بندی می شود. شما می‌توانید برای درک بهتر میزان مصرف آنتی اسکالانت خود پس از مطالعه توضیحات محصولات زیر، با تیم فروش و فنی شرکت شیمیایی تصفیه در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.