خدمات

مجموعه تولیدی تحقیقاتی شیمیایی تصفیه تولیدکننده مواد شیمیایی کاربردی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، معادن و فلزات و تصفیه پساب می باشد. این شرکت سعی نموده تا در راستای فعالیت های خود خدمات ارزنده ای را به کاربران و مشتریان خود ارائه دهد. خدمات این مجموعه شامل خدمات پس از فروش، طراحی محصول جدید و بخش مشاوره فنی به کاربران گرامی است.

خدمات پس از فروش (خدمات مشتری)

شرکت شیمیایی تصفیه (سهامی خاص) تولیدکننده مواد شیمیایی کاربردی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، معادن و فلزات و تصفیه پساب می باشد. این شرکت سعی نموده تا در راستای فعالیت های خود خدمات ارزنده ای را به کاربران و مشتریان خود ارائه دهد.

کارشناسان مجرب و کارآزموده در شرکت شیمیایی تصفیه در راستای انجام خدمات پس از فروش، آماده ارائه راهکارهای مناسب جهت انتخاب محصولی متناسب با نیازهای متقاضیان می باشد. همچنین به منظور بهینه سازی مصرف مواد شیمیایی و كنترل و بررسی نحوه عملكرد آنها، كارشناسان و مهندسین این شركت در سایت های عملیاتی متقاضیان حضوری مستمر داشته و آماده ارائه هرگونه خدمات به کاربران گرامی خود می باشند.

طراحی محصول جدید

واحد تحقیق وتوسعه اساسی ترین نقش را درفرایند طراحی و تولید ایفا می‏کند. تحقیق و توسعه با هدف ایجاد نظم برای افزایش ذخیره علمی و دانش فنی و همچنین بهره وری ازاین دانش دراختراع و طرح کاربرهای جدید صورت می‏گیرد. در این فرآیند شناسایی نیاز بازار و صنایع، در پیدایش محصولی جدید اهمیت زیادی دارد. شرکت شیمیایی تصفیه، با به کارگیری نیروهای متخصص، مجرب و کار آزموده در دانشگاههای معتبر، با توجه به نیاز مشتریان در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، معادن و فلزات و تصفیه پساب به طراحی محصول جدید و تولید محصول در مقیاس صنعتی می­پردازد. واحد تحقیق و توسعه شرکت شیمیایی تصفیه دارای همکاری گسترده ای با صنایع انرژی، دانشگاه و پژوهشگاه می باشد. این شرکت پروژه های مشترکی را به منظور تحقیق بر روی مواد شیمیایی مصرفی با پتروشیمی و پالایشگاه ها، تولید کننده مواد شوینده انجام داده است و همچنان نیز به این فعالیت خود ادامه می دهد.

فرآيند کار واحد تحقيق و توسعه شرکت شیمیای تصفیه با ايده براي توليد يک محصول جديد يا افزودن ويژگي خاصي در يک محصول آغاز مي‌شود. در ابتدا براي فرآيند طراحی و فرموله کردن محصولات يک فاز مطالعاتي بنيادي بر روي فرمولاسيون مواد اوليه، شيوه‌هاي ارزيابي کارآيي محصول و غيره انجام مي‌شود. در مرحله بعد با ساخت نمونه هاي متعدد و بررسي آنها محصول منطبق با خواسته‌های کاربران گرامی و استانداردهاي ازپيش تعريف شده بدست مي آيد.

مشاوره فنی

بخش مشاوره فنی شرکت شیمیایی تصفیه با هدف ارتقا بخشیدن به کیفیت فعالیت های تولیدی، بهینه سازی فرآیند و کاهش هزینه های آن با بهره گیری از متخصصین توانمند به عنوان بازوی صنعت، بستری مناسب جهت بررسی و حل مشکلات صنایع، همکاری گسترده و جامعی در زمینه های زیر را فراهم آورده است:

  • فرمولاسیون، روش ساخت و دانش فنی تمام محصولات مربوط به حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، معادن و فلزات، تصفیه پساب و شوینده
  • انجام آنالیزهای بررسی عملکرد محصول مطابق با استاندارهای جهانی
  • ارایه محصولات جدید به مشتریان گرامی با توجه به محل مصرف آنها

فرم ارتباط با ما

تماس با ما
ایران ، تهران ، بلوار شهران ، فلکه دوم شهران ، نبش پالیک اول، پلاک 16، طبقه اول، واحد دوم
  • 021-49013
  • 021-44303071
  • info@chemicaltasfyeh.com
  • کد پستی: 1478654543